Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

10. 4. 2007

Zdravíme vás po dlouhé době. S nadcházejícím teplem se na louce dějí věci nevídané. Občas se vynoří pejskaři s poměrně pikantními požadavky na své pséky a taky na své okolí.

Například jsme na louce potkali paní, které se moc nezdálo, že si s jejím labradorem naši psi chtějí hrát (myslela si asi, že projde kolem nepovšimnuta) protože by jí ho mohli UMAZAT. A jak trefně poznamenala: "my ho mýt nebudeme", tak ať jsme zticha. Z toho vyplývá nový bod pravidel louky: Pozor, pes se na louce může při hře s ostatními psy umazat!

Taky občas narazíte na pejskaře s nádherným štěňátkem, který si nepřeje, aby ho lidé hladili, ale nijak na to neupozorní a pustí pejska navolno, nu a ten se kupodivu :) rozeběhne k prvnímu člověku a začne se lísat. A paní pukne vzteky, jak toho nebožáka něco takového může vůbec napadnout, pohladit její štěně. Nové pravidlo č.2 tedy zní: Na louce vašim psům hrozí hlazení.

O velikonočním víkendu jsme vyrazili společne s pejskaři na výlet na Kokořínsko. Fotky ( a později i zápis) z toho výletu naleznete zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář