Jdi na obsah Jdi na menu
 


1) Na psí louku lze s pejskem přijít kdykoliv během dne. Největší pravděpodobnost, že tam potkáte další pejskaře je, když přijdete odpoledne až navečer.

2) Louka je oplocená. Jedná se tedy o poměrně bezpečný a jasně ohraničený prostor k venčení psů.

3) Na louce mohou psi běhat navolno. Je dovoleno dle libosti štěkat, dovádět a řádit, ba i cvičit poslušnost.

4) Jsou zde lavičky k odpočinku. Pokud na ně usedáte, dělejte tak s vědomím, že stále sedíte na psí louce a je nutno počítat s návštěvou zvědavého psího kolemjdoucího :-) - vstup na vlastní nebezpečí.

5) Louka je místo setkávání, ideální prostor pro socializaci Vašeho psa. Nebojte se přivést Vašeho čtyřnožce již ve štěněcím věku, budete mile překvapeni, kolik nových psích kolegů tady může potkat a jak se mezi nimi naučí psí řeči. Psi potřebují kontakt s ostatními pejsky ve smečce- dopřejte svému hafanovi společnost a vyroste Vám z něj spokojený pes.

6) Předchozí bod vychází z předpokladu, že na psí louce se nebudou zdržovat psi agresivní a neovladatelní. Pokud máte se svým pejskem podobné starosti, obraťte se na odborníka, který Vám pomůže s výcvikem.

7) Na psí louce se nevenčí hárající fenky, protože to způsobuje přítomným pejskům velké akutní srdeční problémy a často bohužel taky přechodnou hluchotu :-) Buďte, prosím, vůči nim ohleduplní a odložte návštěvu louky až po hárání Vaší fenky.

8) Na psí louce jsou kromě odpadkových košů také koše na psí exkrementy. Prosíme, využívejte je!!!

9) Na louku smí pouze psi řádně přihlášení a zdraví (očkovaní a odčervení).